Programlama, Win32 Programlama

Web programlama nedir? ne değildir?

ADC Interactive olarak Üretim, Pazarlama ve Satış Kalemlerinde yüksek verim alabilmek için size özel programlar oluşturuyoruz. Gelişmiş Raporlama ve Istatistik verileri ile işlerinizin daha koordine, hızlı ve en az hata ile gerçekleştiğini göreceksiniz. .NET - ASP - PHP -JSP Platformlarında Şirketlere yönelik özel program ve içerik yönetim(CMS) sistemli web projelerimiz devam etmektedir. Özel program, web projesi ve istekleriniz için iletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Kanka Mı? Sevgili Mi?

Kanka Mı? Sevgili Mi?

Bilgi : 2009 Doritos aktivitesi için yapılan dev ekran yazılımı, server ve clientlardan oluşan uygulamalar CREA ISTANBUL

Doritos'un Adriana Lima ile başlattığı kampanyanın Türkiye turnesinde kullanılmak üzere, skorboard yazılımı ve kiosklar ve wireless gezici bilgisayarlarda oylama yapabilmek için istemci ve sunucu yazılımı hizmeti verdik.

#
Dünya HiperTansiyon Günü

Dünya HiperTansiyon Günü

Bilgi : 2009 Dev ekranda, organizasyon yapılan alandaki kişilerin tansiyon bilgilerinin ortalamasını gösterilmesi CREA ISTANBUL

Novartis ve Türk kardiyoloji derneği tarafından gerçekleştirilen Dünya hiper tansiyon günü nedeniyle gerçekleşecek organizasyonda dev ekranda yansıtılmak amacıyla, bir meydandaki kişilerin tansiyonunun ortalamasını alıp dev ekrana yansıtan bir windows 32 uygulamasıdır.

#
Nike Battleground

Nike Battleground

Bilgi : 2006 Nike Battlegrounds Eurasia Basketbol Organizasyonu Skor Programı Nike

Nike Battlegrounds Eurasia Basketbol Organizasyonu Skorboard Programı (.NET) Nike battlegrounds eurasia seçmeleri finalinde kullanılmıştır. Dev ekranda oyuncuların resimlerinin ve skor ve zaman sayaçlarının bulunduğu skorboardyazılımı C#.Net programlama dili ile geliştirilmiştir.

#

Dış Ticaret Antrepo Takip Programı
Antrepoya gelen malların bilgilerinin tutulduğu, stok takibi, belge takibi, ve nakliyat takibi içeren MSSQL ve C#.Net kullanılarak yapılmıştır. Bu program Velomoto firması için yapılmıştır.

Türkiye Jokey Kulubu SOAP web servisinden bilgi çekimi
Günlük at yarışları bilgilerinin SOAP kullanılarak çekilmesi işlemine yarayan PHP ile yazılmış bir web tabanlı programdır.

Logo Tiger Entegra Satın Alma Departmanı Programı
Logo Tiger veritabanı ile entegre çalışan, bir şirketin satın alma bölümündeki çalışanların işlerini daha iyi yapabilmesini sağlayan programı Sisan Plastik için oluşturulmuştur. C#.Net ve Microsoft SQL Server kullanılarak geliştirilmiştir bir windows uygulamasıdır.

Dış Ticaret Programı (C#.Net & MSSQL)
Sipariş Takibi, Ürün Takibi, Müşteri Takibi bazlı, Teknik analiz ve rapor yönleri gelişmiş bir programdır. Grillo Dış Ticaret Firması için hazırlanmıştır. Şu anda program aktif şekilde kullanılmaktadır. .net 2.0 framework kullanılarak geliştirilmiştir.

Plastik Sanayi Ürün Formulasyon ve Takip Programı (C#.Net & MSSQL)
Ürün Ekranı (Formul Oluşturma) , Hammadde Ekranı, Üretim Fişi Oluşturma / Yazdırma ve Takibi , Kullanıcı Grup ve Kullanıcıya özgü yetkiler, Programa Şifreli Giriş gibi modülleri olup Logo Ürün veritabanıyla entegre çalışmaktadır

Otoservis Programı (C#.Net & Ms Access)
Şu anda manisa, aydın, antep, tunceli, diyarbakır il jandarma bünyesinde kullanılmakta olan programı C#.Net ile yazılmıştır. .Net 1.1 Framework kullanılmıştır.

Mikrodan Joomla'ya kategori ve ürün entegrasyonu (mikro2joomla)
Mikro ERP programındaki ürünlerin web ortamındaki en iyi CMS sistemi olan Joomlanın MYSQL veritabanına aktarılması için C#.Net ile yazılmış bir programdır. MSSQL ve MYSQL arasında veri alışverişi yapar. Bu yazılım onurgroup marketler zinciri web sitesi için hazırlanmıştır.