ADC
Ana Sayfa
Hakkımızda
Referanslar
Hizmetler
İletişim


Koleksiyon Yayıncılık Online Alışveriş Sitesi

Websitesi online edildi.
www.koleksiyonyayinevi.com

Osmanlı Menkul Değerler E-Şube
Osmanlı Menkul Değerler firmasına ait e-şube tasarımı hazırlanmış olup, sisteme uyarlanması ile ilgili entegrasyon ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.
www.osmanlimenkul.com.tr

Tezmarin Kurumsal Web Sitesi
Türkiye'nin en büyük yat distribütörü olan Tezmarin A.Ş. kurumsal web sitesi yeni dizaynıyla online edildi.
www.tezmarin.com

Velomoto B2B ve B2C alışveriş sitesi
Velomoto ile 4 yıl süren çalışmalarımızın sonuncusu olarak, websitesini B2B platformundan, B2B ve B2C son kullanıcıya online satış platformunu hayata geçirdik.

www.velomoto.com.tr


 
Kurumsal Firmalar Commedya İnternet Reklamcılığı
 

Web Tasarımı Referansları

Flash, HTML tabanlı web projeleri ve Logo tasarımları hizmeti veriyoruz. Bir web sitesini başarılı kılan nedir? iyi bir tasarım tabi ki önemlidir.. Ama müşterinizin hayatını biraz olsun kolaylaştıran bir farklılık sağlamak adına kurguyu oturtmak daha da önemlidir. Bu deneyimi sağlamak için, müşterilerinizi online önerilerinizin merkezine koyarız, böylelikle aynı zamanda onların yapmalarını istediğiniz şeyi gerçekleştirmelerini kolaylaştırırız. Web tasarımı hazırlanırken, müşterinizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarız.
 


Proje Adı : Koleksiyon Yayınevi Online Alışeriş
Proje Tanımı : Yayınevi, online satış sitesi
Tarih : 2011
Müşteri Adı : Koleksiyon Yayıncılık
Websitesi : http://www.koleksiyonyayinevi.com
Açıklama : Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. E-Bülten gönderim, hepsiburada entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır.
   
 
 Proje Adı : Osmanlı Menku e-Şube
Proje Tanımı : e-şube tasarımları ve sisteme entegrasyonu
Tarih : 2011
Müşteri Adı : Osmanlı Menkul Değerler
Website : http://www.osmanlimenkul.com.tr
Açıklama : e-Şube tasarımın hazırlanması ve ASP ile yazılmış tasarıma entegrasyonu olarak tanımlir.
 
 Proje Adı : Velomoto Kurumsal
Proje Tanımı : B2B ve B2C online alışveriş platformu
Tarih : 2007-2008-2009-2010
Müşteri Adı : Velomoto Dış Tic. Ltd. Şti.
Website : http://www.velomoto.com.tr
Açıklama : Velomoto motosiklet yedek parça ve ithalatçı şirketinin web sitesi hazırlandı. Online ürün siparişi, Online alışveriş, üyelik takibi, ürün katalog sistemi ve çoklu dil desteği olan web sitesinin web programlaması PHP&AJAX ve MySQL kullanılarak yapılmış olup web tasarımı ajax altyapısına uygun olarak geliştirilmiştir. İŞ Bankası Sanal Pos ile entegre çalışmaktadır.
 
 


Proje Adı : Beta Yayıncılık Hepsiburada.com
Proje Tanımı : Hepsiburada.com ürün web servisi, sitenin ürünleriyle bütünleşik e-bülten modülü ve sanal pos entegrasyonu
Tarih : 2009
Müşteri Adı : Beta Basım Yayım Dağıtım
Websitesi : http://www.betayayincilik.com
Açıklama : Proje Beta Yayıncılık sitesinin ürünlerini hepsiburda.com üzerinde yayımlanmasını sağlayan web servis, yeni çıkan kitapları bayilere ve müşterilere tanıtmak amacıyla yapılmış e-bülten gönderim modülü ve SANAL POS (iş bankası) bağlantısı ile online alışveriş e-ticaret modülünün oluşturulmasını kapsamaktadır.
 
  ChentickProje Adı : Chentick Online Dergi
Proje Tanımı : Chentick Dergisi web tasarımı, içerik yönetim sistemi ve yazar modülü
Tarih : 2009-2010
Website : http://www.chentick.com
Açıklama : Logo çalışması, web tasarımı ve web programlama hizmetleri verilmiş olup, arama motoru optimizasyonu gerçekleştirilmiştir.
 
 


Proje Adı : Istfix - www.istfix.com
Proje Tanımı : İstanbul Navlun İndeksi
Tarih : 2009
Müşteri Adı : İstanbul Denizcilik AR-GE
Website : http://www.istfix.com
Açıklama : İstanbul Navlun Endeksi (kısa adı ile ISTFIX) İstanbul Denizcilik AR-GE ve Danışmanlık A.Ş. tarafından tescil edilmiş bir endekstir. Web sitesi Hisse Grafik alt yapısı kullanılarak Flash, XML, PHP, Mysql kullanılarak hazırlanmıştır. Çoklu dil desteği mevcut olan içerik yönetim sistemi Veritabanı bağlantılı flash grafik çizimleri de içermektedir.
 
 Proje Adı : Matriks Kurumsal
Proje Tanımı : Matriks Websitesi ve ürünlerin satışı
Tarih : 2008
Müşteri Adı : Matriks Bilgi Dağıtım A.Ş.
Website : http://www.matriks.web.tr
Açıklama : Çoklu dil desteği kullanılarak içerik yönetim sistemi hazırlandı. Siparişler takibi, ürünler takibi, lisans modülü gibi hizmetlerin bulunduğu site çoklu dil desteği kullanılarak ASP.NET ve MSSQL kullanılarak hazırlandı. Online alışveriş modülü olarak Garanti Bankası Ortak Ödeme Noktası entegre edilmiştir.

 
 Proje Adı : Medyaevi E-Bülten
Proje Tanımı : Medya Evi Halkla İlişkiler Ajansı, E-bülten
oluşturma ve gönderim uygulaması
Tarih : 2006
Müşteri Adı : Medyaevi
Website : http://www.medyaevi.com.tr
Açıklama : Müşterilerine düzenli olarak e-bülten gönderebilmek için şablon tasarımı, e-bülten yönetim ve gönderim programı hazırlandı. 2 Yıldır kullanılan bu sistem ile ajans kendi müşterilerine ve özel kişilere oluşturdukları e-bültenleri atmaktadırlar. ASP.NET kullanılarak oluşturuldu.

 
 Proje Adı : Tıklayaz
Proje Tanımı : Tıklayaz Tüketici Yorum Sitesi
Tarih : 2009
Müşteri : PR Ekstra
Website : http://www.tiklayaz.com
Açıklama : Tüketicilerin ürün yorum ve paylaşım platformu tıklayaz websitesi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) odaklı olarak, içerik yönetim sistemi PHP & MYSQL kullanılarak hazırlandı. Openx banner yönetim sistemi entegrasyonu yapıldı.
 
 Proje Adı : Akarkent İnşaat
Proje Tanımı : Akarkent senet ve müşteri takibi
Tarih : 2008
Müşteri Adı : Akarkent İnşaat
Website : http://www.akarkent.com
Açıklama : Akarkent Gayrimenkul firması için senet takibi, Müşteri randevu takibi uygulaması yapıldı ve kullanılmaya başlandı. Ayrıca önce Logo çalışması yapılarak, içerik yönetim sistemine sahip kurumsal websitesi hazırlandı.

 
 Proje Adı : Kurumsal.Web.Tr
Proje Tanımı : Kurumsal firmalar rehberi
Tarih : 2005-2009
Müşteri Adı : Kurumsal
Website : http://www.kurumsal.web.tr
Açıklama : Türkiyenin en çok ziyaret edilen kobi firmalar rehberi bünyemizde bulunmaktadır. Müşterilerimizi istenildiği takdirde uygun koşullarda reklamlarını burada yürütmekteyiz. Bu websitesi arama motoru optimizasyonu yapılmış olup, önemli başarılar elde edilmiştir.

 
 


Proje Adı : Akıllı Kadın
Proje Tanımı : Kadın Portalı Projesi
Tarih : 2008
Müşteri Adı : AKadın
Website : http://www.akillikadin.com
Açıklama : Logo çalışması, web tasarımı ve yazılımı hazırlandı. Google Optimizasyonu (SEO) olarak hazırlanan site, türkiyede öncü kadın portalı olması hedefleniyor. Tüm site içerik yönetim sistemiyle yönetiliyor olup, otomatik e-bülten sistemi bulunuyor.

 
 


Proje Adı : A1
Proje Tanımı : A1 Kick Box Sponsor Websitesi
Tarih : 2005
Müşteri Adı : FMS Grup
Website : -
Açıklama : A1 Kicbox organizasyonu için hazırlanmış olup, içerik yönetim sisteminden oyuncu, tarih, haber güncellemeleri yapılabilmektedir.