Web Programlama

Web programlama nedir? ne değildir?

ADC Interactive olarak Üretim, Pazarlama ve Satış Kalemlerinde yüksek verim alabilmek için size özel programlar oluşturuyoruz. Gelişmiş Raporlama ve Istatistik verileri ile işlerinizin daha koordine, hızlı ve en az hata ile gerçekleştiğini göreceksiniz. .NET - ASP - PHP -JSP Platformlarında Şirketlere yönelik özel program ve içerik yönetim(CMS) sistemli web projelerimiz devam etmektedir. Özel program, web projesi ve istekleriniz için iletişim sayfasını ziyaret ediniz.

Barbaros Gümüş

Barbaros Gümüş

Bilgi : 2018 Gümüş takı online e-ticaret sitesi Barbaros Gümüş

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada, n11 entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYTR kullanılmıştır.

https://www.barbarosgumus.com
Balıkçılık Malzemeleri

Balıkçılık Malzemeleri

Bilgi : 2018 Balıkçılık malzemeleri online e-ticaret sitesi Balıkçılık

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada, n11 entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYTR kullanılmıştır.

https://www.balikcilikmalzemeleri.net
Moto Online

Moto Online

Bilgi : 2016-2018 Motosiklet yedek parça e-ticaret sitesi Moto Online

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYU kullanılmıştır.

https://www.motoonline.com.tr/
Beta Çocuk

Beta Çocuk

Bilgi : 2011-2018 Yayınevi e-ticaret sitesi Beta Yayıncılık

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. E-Bülten gönderim, hepsiburada entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır.

http://www.koleksiyonyayinevi.com
Beta Dergi

Beta Dergi

Bilgi : 2015-2018 Yayınevi online dergi sitesi Beta Yayıncılık

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiştir

http://www.betadergi.com
Velomoto B2B

Velomoto B2B

Bilgi : 2007-2018 B2B ve B2C online alışveriş platformu Velomoto Dış Tic. Ltd. Şti.

Velomoto motosiklet yedek parça ve ithalatçı şirketinin web sitesi hazırlandı. Online ürün siparişi, Online alışveriş, üyelik takibi, ürün katalog sistemi ve çoklu dil desteği olan web sitesinin web programlaması PHP&AJAX ve MySQL kullanılarak yapılmış olup web tasarımı ajax altyapısına uygun olarak geliştirilmiştir. İŞ Bankası Sanal Pos ile entegre çalışmaktadır.

http://www.velomoto.com.tr
Tezmarin

Tezmarin

Bilgi : 2011 Tezmarin kurumsal sitesi Tezmarin

web tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

http://www.tezmarin.com
North Berwick Holiday

North Berwick Holiday

Bilgi : 2016-2018 İngilterede kuzey ucundaki turistik kasaba North Berwick Holiday

İngilterede kuzey ucundaki turistik kasabada ev kiralama işi yapan bir firma için butik web tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

http://www.tezmarin.com
Beta Yayıncılık Hepsiburada.com

Beta Yayıncılık Hepsiburada.com

Bilgi : 2009-2015 Hepsiburada.com ürün web servisi, sitenin ürünleriyle bütünleşik e-bülten modülü ve sanal pos entegrasyonu Beta Basım Yayım Dağıtım

Proje Beta Yayıncılık sitesinin ürünlerini hepsiburda.com üzerinde yayımlanmasını sağlayan web servis, yeni çıkan kitapları bayilere ve müşterilere tanıtmak amacıyla yapılmış e-bülten gönderim modülü ve SANAL POS (iş bankası) bağlantısı ile online alışveriş e-ticaret modülü>nün oluşturulmasını kapsamaktadır.

http://www.betayayincilik.com
Istfix - www.istfix.com

Istfix - www.istfix.com

Bilgi : 2009 İstanbul Navlun İndeksi İstanbul Denizcilik AR-GE

İstanbul Navlun Endeksi (kısa adı ile ISTFIX) İstanbul Denizcilik AR-GE ve Danışmanlık A.Ş. tarafından tescil edilmiş bir endekstir. Web sitesi Hisse Grafik alt yapısı kullanılarak Flash, XML, PHP, Mysql kullanılarak hazırlanmıştır. Çoklu dil desteği mevcut olan içerik yönetim sistemi Veritabanı bağlantılı flash grafik çizimleri de içermektedir.

http://www.istfix.com
Kurumsal.Web.Tr

Kurumsal.Web.Tr

Bilgi : 2005-2018 Kurumsal firmalar rehberi Kurumsal

Türkiyenin en çok ziyaret edilen kobi firmalar rehberi bünyemizde bulunmaktadır. Müşterilerimizi istenildiği takdirde uygun koşullarda reklamlarını burada yürütmekteyiz. Bu websitesi arama motoru optimizasyonu yapılmış olup, önemli başarılar elde edilmiştir.

http://www.kurumsal.web.tr
Akıllı Kadın

Akıllı Kadın

Bilgi : 2008-2018 Kadın Portalı Projesi AKadın

Logo çalışması, web tasarımı ve yazılımı hazırlandı. Google Optimizasyonu (SEO) olarak hazırlanan site, türkiyede öncü kadın portalı olması hedefleniyor. Tüm site içerik yönetim sistemiyle yönetiliyor olup, otomatik e-bülten sistemi bulunuyor.

http://www.akillikadin.com
Osmanlı Menku e-Şube

Osmanlı Menku e-Şube

Bilgi : 2011 e-şube tasarımları ve sisteme entegrasyonu Osmanlı Menkul Değerler

e-Şube tasarımın hazırlanması ve ASP ile yazılmış tasarıma entegrasyonu olarak tanımlar.

http://www.osmanlimenkul.com.tr
Chentick Online Dergi

Chentick Online Dergi

Bilgi : 2009-2010 Chentick Dergisi web tasarımı, içerik yönetim sistemi ve yazar modülü Chentick

Logo çalışması, web tasarımı ve web programlama hizmetleri verilmiş olup, arama motoru optimizasyonugerçekleştirilmiştir.

http://www.chentick.com
Matriks Kurumsal

Matriks Kurumsal

Bilgi : 2008 Matriks Websitesi ve ürünlerin satışı Matriks Bilgi Dağıtım A.Ş.

Çoklu dil desteği kullanılarak içerik yönetim sistemi hazırlandı. Siparişler takibi, ürünler takibi, lisans modülü gibi hizmetlerin bulunduğu site çoklu dil desteği kullanılarak ASP.NET ve MSSQL kullanılarak hazırlandı. Online alışveriş modülü olarak referanslar-online-alisveris-sitesi.phpGaranti Bankası Ortak Ödeme Noktası entegre edilmiştir.

http://www.matriks.web.tr
Medyaevi E-Bülten

Medyaevi E-Bülten

Bilgi : 2006 Medya Evi Halkla İlişkiler Ajansı, E-bülten oluşturma ve gönderim uygulaması Medyaevi

Müşterilerine düzenli olarak e-bülten gönderebilmek için şablon tasarımı, e-bülten yönetim ve gönderim programı hazırlandı. 2 Yıldır kullanılan bu sistem ile ajans kendi müşterilerine ve özel kişilere oluşturdukları e-bültenleri atmaktadırlar. ASP.NET kullanılarak oluşturuldu.

http://www.medyaevi.com.tr
Tıklayaz

Tıklayaz

Bilgi : 2009 Tıklayaz Tüketici Yorum Sitesi PR Ekstra

Tüketicilerin ürün yorum ve paylaşım platformu tıklayaz websitesi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)odaklı olarak, içerik yönetim sistemi PHP & MYSQL kullanılarak hazırlandı. Openx banner yönetim sistemi entegrasyonu yapıldı.

http://www.tiklayaz.com
Akarkent İnşaat

Akarkent İnşaat

Bilgi : 2008 Akarkent senet ve müşteri takibi Akarkent İnşaat

Akarkent Gayrimenkul firması için senet takibi, Müşteri randevu takibi uygulaması yapıldı ve kullanılmaya başlandı. Ayrıca önce Logo çalışması yapılarak, içerik yönetim sistemine sahip kurumsal websitesi hazırlandı.

http://www.akarkent.com
A1

A1

Bilgi : 2005 A1 Kick Box Sponsor Websitesi FMS Grup

A1 Kicbox organizasyonu için hazırlanmış olup, içerik yönetim sisteminden oyuncu, tarih, haber güncellemeleri yapılabilmektedir.

#
Matriks Mobile

Matriks Mobile

Bilgi : 2007-2008 Matriks Mobile CRM Matriks Bilgi Dağıtım Hizm. A.Ş.

Matriks Mobile ürünün CRM alt yapısı ve serverlar ile entegrasyonu işini kapsayan projede ASP ve MSSQL kullanılmıştır. Kapsamlı müşteri analizi ve lisans kodu takibi yapılmaktadır. Garanti Sanal Pos kullanılarak online alışverişe açılmıştır.

http://www.matriksmobile.com
Jestyap Alışveriş Sitesi

Jestyap Alışveriş Sitesi

Bilgi : 2007 Finansbank POS entegrasyonu Jest Yap

İçinde çok özel ve orjinal ürünlerin bulunduğu alışveriş sitesinin Finansbank Sanal Pos (Finans Web POS) uygulaması geliştirilmiş ve entegasyonu sağlanmıştır.

http://www.jestyap.com
Sportoto

Sportoto

Bilgi : 2005 Sportoto Teşkilatı Web Sitesi Atara

Sportoto kurumsal websitesi, maç sonuçları yönetim sistemi, haber yönetim sistemi PHP & Mysql kullanılarak hazırlandı.

http://www.sportoto.gov.tr
Callcium

Callcium

Bilgi : 2006 Callcium Arkadaşlık Web Projesi ve Harita Sistemi PDI & Cenicon

Callcium Portal (JSP & JAVA & ORACLE) , PDI & CENICON & TELENITY 2005, Java ve Oracle veritabanı kullanılarak hazırlanmıştır. LES harita sistemi API'leri entegre olarak çalışır.

http://www.callcium.com