SEO

SEO nedir? ne değildir?

İnternet sitesi ziyaretçilerinin artık büyük bir çoğunluğu özellikle türkiyede google arama motorundan geliyor. Bir çok kez siz de, web adresini yazmak yerine ulaşmak istediğiniz sitenin bir kısmını yazıp, gelen sonuçlarda bulduğunuz ilk sonuca tıklamışsınızdır. Google'da üst sıralarda çıkmak bir websitenin internetteki varlığının en önemli kanıtıdır. Biz bu konudaki tecrübemizi kullanarak google arama motoru optimizasyon hizmetini de vermekteyiz. Özel olarak çalıştığımız projelerden 1. sayfada çıkan birkaç örneği aşağıda bulabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonun (SEO) önemi nedir?
Birçok kez web adresini yazmak yerine ulaşmak istediğiniz sitenin bir kısmını ya da aklınıza gelen anahtar kelimeyi yazıp, gelen sonuçlarda bulduğunuz ilk mecraya tıklamışsınızdır. İnternet sitesi ziyaretçilerinin büyük bir çoğunluğu da aynı yolla, yani ‘google arama motoru’ kanalıyla geliyor. Biz bu konudaki tecrübemizi kullanarak ‘google arama motoru optimizasyon’ hizmetiyle mecranızı ‘ilk bulunanlar’ listesinde yer almanızı sağlıyoruz.

Barbaros Gümüş

Barbaros Gümüş

Bilgi : 2018 Gümüş takı online e-ticaret sitesi Barbaros Gümüş

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada, n11 entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYTR kullanılmıştır.

https://www.barbarosgumus.com
Balıkçılık Malzemeleri

Balıkçılık Malzemeleri

Bilgi : 2018 Balıkçılık malzemeleri online e-ticaret sitesi Balıkçılık

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada, n11 entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYTR kullanılmıştır.

https://www.balikcilikmalzemeleri.net
Moto Online

Moto Online

Bilgi : 2016-2018 Motosiklet yedek parça e-ticaret sitesi Moto Online

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. hepsiburada entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır. Ödeme sistemi olarak PAYU kullanılmıştır.

https://www.motoonline.com.tr/
Beta Çocuk

Beta Çocuk

Bilgi : 2011-2018 Yayınevi e-ticaret sitesi Beta Yayıncılık

Web Tasarımı ve yazılımı adc interactive tarafından geliştirilmiş olup, en üst düzey alışveriş sitesi fonksiyonlarına sahiptir. E-Bülten gönderim, hepsiburada entegrasyon gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Bu alışveriş sitesi ASP.Net ve MSSQL kullanarak hazırlanmıştır.

http://www.koleksiyonyayinevi.com
Velomoto B2B

Velomoto B2B

Bilgi : 2007-2018 B2B ve B2C online alışveriş platformu Velomoto Dış Tic. Ltd. Şti.

Velomoto motosiklet yedek parça ve ithalatçı şirketinin web sitesi hazırlandı. Online ürün siparişi, Online alışveriş, üyelik takibi, ürün katalog sistemi ve çoklu dil desteği olan web sitesinin web programlaması PHP&AJAX ve MySQL kullanılarak yapılmış olup web tasarımı ajax altyapısına uygun olarak geliştirilmiştir. İŞ Bankası Sanal Pos ile entegre çalışmaktadır.

http://www.velomoto.com.tr
Beta Yayıncılık Hepsiburada.com

Beta Yayıncılık Hepsiburada.com

Bilgi : 2009-2015 Hepsiburada.com ürün web servisi, sitenin ürünleriyle bütünleşik e-bülten modülü ve sanal pos entegrasyonu Beta Basım Yayım Dağıtım

Proje Beta Yayıncılık sitesinin ürünlerini hepsiburda.com üzerinde yayımlanmasını sağlayan web servis, yeni çıkan kitapları bayilere ve müşterilere tanıtmak amacıyla yapılmış e-bülten gönderim modülü ve SANAL POS (iş bankası) bağlantısı ile online alışveriş e-ticaret modülü>nün oluşturulmasını kapsamaktadır.

http://www.betayayincilik.com
Kurumsal.Web.Tr

Kurumsal.Web.Tr

Bilgi : 2005-2018 Kurumsal firmalar rehberi Kurumsal

Türkiyenin en çok ziyaret edilen kobi firmalar rehberi bünyemizde bulunmaktadır. Müşterilerimizi istenildiği takdirde uygun koşullarda reklamlarını burada yürütmekteyiz. Bu websitesi arama motoru optimizasyonu yapılmış olup, önemli başarılar elde edilmiştir.

http://www.kurumsal.web.tr
Akıllı Kadın

Akıllı Kadın

Bilgi : 2008-2018 Kadın Portalı Projesi AKadın

Logo çalışması, web tasarımı ve yazılımı hazırlandı. Google Optimizasyonu (SEO) olarak hazırlanan site, türkiyede öncü kadın portalı olması hedefleniyor. Tüm site içerik yönetim sistemiyle yönetiliyor olup, otomatik e-bülten sistemi bulunuyor.

http://www.akillikadin.com
Chentick Online Dergi

Chentick Online Dergi

Bilgi : 2009-2010 Chentick Dergisi web tasarımı, içerik yönetim sistemi ve yazar modülü Chentick

Logo çalışması, web tasarımı ve web programlama hizmetleri verilmiş olup, arama motoru optimizasyonugerçekleştirilmiştir.

http://www.chentick.com
Matriks Kurumsal

Matriks Kurumsal

Bilgi : 2008 Matriks Websitesi ve ürünlerin satışı Matriks Bilgi Dağıtım A.Ş.

Çoklu dil desteği kullanılarak içerik yönetim sistemi hazırlandı. Siparişler takibi, ürünler takibi, lisans modülü gibi hizmetlerin bulunduğu site çoklu dil desteği kullanılarak ASP.NET ve MSSQL kullanılarak hazırlandı. Online alışveriş modülü olarak referanslar-online-alisveris-sitesi.phpGaranti Bankası Ortak Ödeme Noktası entegre edilmiştir.

http://www.matriks.web.tr
Tıklayaz

Tıklayaz

Bilgi : 2009 Tıklayaz Tüketici Yorum Sitesi PR Ekstra

Tüketicilerin ürün yorum ve paylaşım platformu tıklayaz websitesi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)odaklı olarak, içerik yönetim sistemi PHP & MYSQL kullanılarak hazırlandı. Openx banner yönetim sistemi entegrasyonu yapıldı.

http://www.tiklayaz.com