ADC
Ana Sayfa
Hakkımızda
Referanslar
Hizmetler
İletişim


Koleksiyon Yayıncılık Online Alışveriş Sitesi

Websitesi online edildi.
www.koleksiyonyayinevi.com

Osmanlı Menkul Değerler E-Şube
Osmanlı Menkul Değerler firmasına ait e-şube tasarımı hazırlanmış olup, sisteme uyarlanması ile ilgili entegrasyon ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.
www.osmanlimenkul.com.tr

Tezmarin Kurumsal Web Sitesi
Türkiye'nin en büyük yat distribütörü olan Tezmarin A.Ş. kurumsal web sitesi yeni dizaynıyla online edildi.
www.tezmarin.com

Velomoto B2B ve B2C alışveriş sitesi
Velomoto ile 4 yıl süren çalışmalarımızın sonuncusu olarak, websitesini B2B platformundan, B2B ve B2C son kullanıcıya online satış platformunu hayata geçirdik.

www.velomoto.com.tr


 
Kurumsal Firmalar Commedya İnternet Reklamcılığı
 

Programlama, Win32 Programlama

 


Proje Adı : Kanka Mı? Sevgili Mi?
Proje Tanımı : Doritos aktivitesi için yapılan dev ekran yazılımı, server ve clientlardan oluşan uygulamalar
Tarih : 2009
Müşteri Adı : CREA ISTANBUL
Açıklama : Doritos'un Adriana Lima ile başlattığı kampanyanın Türkiye turnesinde kullanılmak üzere, skorboard yazılımı ve kiosklar ve wireless gezici bilgisayarlarda oylama yapabilmek için istemci ve sunucu yazılımı hizmeti verdik.
 
 Proje Adı : Dünya HiperTansiyon Günü
Proje Tanımı : Dev ekranda, organizasyon yapılan alandaki kişilerin tansiyon bilgilerinin ortalamasını gösterilmesi
Tarih : 2009
Müşteri Adı : Crea İstanbul
Açıklama : Novartis ve Türk kardiyoloji derneği tarafından gerçekleştirilen Dünya hiper tansiyon günü nedeniyle gerçekleşecek organizasyonda dev ekranda yansıtılmak amacıyla, bir meydandaki kişilerin tansiyonunun ortalamasını alıp dev ekrana yansıtan bir windows 32 uygulamasıdır.
 
 Proje Adı : Nike Battleground
Proje Tanımı : Nike Battlegrounds Eurasia Basketbol
Organizasyonu Skor Programı
Tarih : 2006
Müşteri Adı : Nike
Açıklama : Nike Battlegrounds Eurasia Basketbol Organizasyonu Skorboard Programı (.NET) Nike battlegrounds eurasia seçmeleri finalinde kullanılmıştır. Dev ekranda oyuncuların resimlerinin ve skor ve zaman sayaçlarının bulunduğu skorboardyazılımı C#.Net programlama dili ile geliştirilmiştir.

 
Dış Ticaret Antrepo Takip Programı
Antrepoya gelen malların bilgilerinin tutulduğu, stok takibi, belge takibi, ve nakliyat takibi içeren MSSQL ve C#.Net kullanılarak yapılmıştır. Bu program Velomoto firması için yapılmıştır.

Türkiye Jokey Kulubu SOAP web servisinden bilgi çekimi
Günlük at yarışları bilgilerinin SOAP kullanılarak çekilmesi işlemine yarayan PHP ile yazılmış bir web tabanlı programdır.

Logo Tiger Entegra Satın Alma Departmanı Programı
Logo Tiger veritabanı ile entegre çalışan, bir şirketin satın alma bölümündeki çalışanların işlerini daha iyi yapabilmesini sağlayan programı Sisan Plastik için oluşturulmuştur. C#.Net ve Microsoft SQL Server kullanılarak geliştirilmiştir bir windows uygulamasıdır.

Dış Ticaret Programı (C#.Net & MSSQL)
Sipariş Takibi, Ürün Takibi, Müşteri Takibi bazlı, Teknik analiz ve rapor yönleri gelişmiş bir programdır. Grillo Dış Ticaret Firması için hazırlanmıştır. Şu anda program aktif şekilde kullanılmaktadır. .net 2.0 framework kullanılarak geliştirilmiştir.

Plastik Sanayi Ürün Formulasyon ve Takip Programı (C#.Net & MSSQL)
Ürün Ekranı (Formul Oluşturma) , Hammadde Ekranı, Üretim Fişi Oluşturma / Yazdırma ve Takibi , Kullanıcı Grup ve Kullanıcıya özgü yetkiler, Programa Şifreli Giriş gibi modülleri olup Logo Ürün veritabanıyla entegre çalışmaktadır

Otoservis Programı (C#.Net & Ms Access)
Şu anda manisa, aydın, antep, tunceli, diyarbakır il jandarma bünyesinde kullanılmakta olan programı C#.Net ile yazılmıştır. .Net 1.1 Framework kullanılmıştır.

Mikrodan Joomla'ya kategori ve ürün entegrasyonu (mikro2joomla)
Mikro ERP programındaki ürünlerin web ortamındaki en iyi CMS sistemi olan Joomlanın MYSQL veritabanına aktarılması için C#.Net ile yazılmış bir programdır. MSSQL ve MYSQL arasında veri alışverişi yapar. Bu yazılım onurgroup marketler zinciri web sitesi için hazırlanmıştır.