ADC
Ana Sayfa
Hakkımızda
Referanslar
Hizmetler
İletişim


Koleksiyon Yayıncılık Online Alışveriş Sitesi

Websitesi online edildi.
www.koleksiyonyayinevi.com

Osmanlı Menkul Değerler E-Şube
Osmanlı Menkul Değerler firmasına ait e-şube tasarımı hazırlanmış olup, sisteme uyarlanması ile ilgili entegrasyon ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.
www.osmanlimenkul.com.tr

Tezmarin Kurumsal Web Sitesi
Türkiye'nin en büyük yat distribütörü olan Tezmarin A.Ş. kurumsal web sitesi yeni dizaynıyla online edildi.
www.tezmarin.com

Velomoto B2B ve B2C alışveriş sitesi
Velomoto ile 4 yıl süren çalışmalarımızın sonuncusu olarak, websitesini B2B platformundan, B2B ve B2C son kullanıcıya online satış platformunu hayata geçirdik.

www.velomoto.com.tr


 
Kurumsal Firmalar Commedya İnternet Reklamcılığı
 

Hizmetler

Web Programlama

ADC Interactive olarak Üretim, Pazarlama ve Satış Kalemlerinde yüksek verim alabilmek için size özel programlar oluşturuyoruz. Gelişmiş Raporlama ve Istatistik verileri ile işlerinizin daha koordine, hızlı ve en az hata ile gerçekleştiğini göreceksiniz. ASP.NET, C#.NET ve PHP Platformlarında Şirketlere yönelik özel program ve içerik yönetim(CMS) sistemli web projelerimiz devam etmektedir. Özel program, web projesi ve istekleriniz için iletişim sayfasını ziyaret ediniz. Gerçekleştirilmiş, uygulamaya konulmuş program ve web programlama referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Web Yazılım Geliştirme Dilleri

ASP.NET; yeni orta ve büyük ölçekli web projelerimizde eğer müşteriden gelen özel bir istek olmadığı zaman en gelişmiş platformlardan biri olan ASP.Net ve SQL Server kullanarak projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

PHP; Eğer linux çözümüne ihtiyaç duyuluyorsa (linux üzerinde çalışan OPENX gibi bir platformdan yararlanma amacını güdebilmesi gibi) ya da siteniz küçük ölçekli yazılım gerektiriyorsa PHP ve Mysql kullanıyoruz.

ASP.Net 2-3.5
PHP 4-5
ASP
Java Script
AJAX
JSP
XML, XSL

Windows ve Diğer Yazılım Geliştirme Dilleri
C#.NET
Objective C

 

Veritabanları

Microsoft SQL Server
MySQL
Microsoft Access DB
Oracle
IBM DB2
XML

Kullanılan Apiler ve Bazı Teknolojiler
SAP .Net bağlantıları
Sanal Pos İşlemleri
Hepsiburada Ürün Entegrasyon
Google Map ve Calendar
TJK web servis
Geo Targeting (PHP ve Mysql)
Openx Platform
Gelişmiş Google Analytics
Chat Server
E-Bülten Sitelerine Otomatik Kayıt
Flash Grafik Çizimleri - Xml Entegrasyonu
JQuery
PHP Zend Framework
Cufon Javascript Fontları

 

Web Tasarımı ve Uygulama

Flash, HTML tabanlı web projeleri ve Logo tasarımları hizmeti veriyoruz. Bir web sitesini başarılı kılan nedir? iyi bir tasarım tabi ki önemlidir.. Ama müşterinizin hayatını biraz olsun kolaylaştıran bir farklılık sağlamak adına kurguyu oturtmak daha da önemlidir. Bu deneyimi sağlamak için, müşterilerinizi online önerilerinizin merkezine koyarız, böylelikle aynı zamanda onların yapmalarını istediğiniz şeyi gerçekleştirmelerini kolaylaştırırız. Web tasarımı hazırlanırken, müşterinizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutarız. Web Tasarımı referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İnternet sitesi ziyaretçilerinin artık büyük bir çoğunluğu özellikle türkiyede google arama motorundan geliyor. Bir çok kez siz de, web adresini yazmak yerine ulaşmak istediğiniz sitenin bir kısmını yazıp, gelen sonuçlarda bulduğunuz ilk sonuca tıklamışsınızdır. Biz bu konudaki tecrübemizi kullanarak google arama motoru optimizasyon hizmetini de vermekteyiz. Özel olarak çalıştığımız projelerden 1. sayfada çıkan birkaç örneği seo (arama motoru optimizasyonu) sayfamızda bulabilirsiniz.

İçerik Oluşturma

Genellikle sitenizi dört aşamada değerlendiririz: marka, kullanılabilirlik, işlevsellik ve içerik. Her dört boyutunda müşterilerinizin ihtiyaçlarını ne kadar etkin tatmin ettiğini ölçeriz. Bir çok firma ilk 3 aşamayı tamamlamaya çalışır. Yeterli içerik ve düzgün yazılmış metinler olmadığı için, sitenin ne kadar iyi yapılmış olmasından bağımsız olarak, içeriklerin sorunluluğu site ziyaretçisinde kötü bir izlenim bırakır. İçerik en güçlü markalara zarar verebilecek sığ deneyimlere neden olabilmektedir. Biz sizin topladığınız ya da gösterdiğiniz içerikleri, web sitesi doğasına uygun olarak tekrar elden geçirip müşterinizi en iyi dil ile etkilemenizi sağlayan kurumsal metinler oluştururuz.