ADC
Ana Sayfa
Hakkımızda
Referanslar
Hizmetler
İletişim


Koleksiyon Yayıncılık Online Alışveriş Sitesi

Websitesi online edildi.
www.koleksiyonyayinevi.com

Osmanlı Menkul Değerler E-Şube
Osmanlı Menkul Değerler firmasına ait e-şube tasarımı hazırlanmış olup, sisteme uyarlanması ile ilgili entegrasyon ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.
www.osmanlimenkul.com.tr

Tezmarin Kurumsal Web Sitesi
Türkiye'nin en büyük yat distribütörü olan Tezmarin A.Ş. kurumsal web sitesi yeni dizaynıyla online edildi.
www.tezmarin.com

Velomoto B2B ve B2C alışveriş sitesi
Velomoto ile 4 yıl süren çalışmalarımızın sonuncusu olarak, websitesini B2B platformundan, B2B ve B2C son kullanıcıya online satış platformunu hayata geçirdik.

www.velomoto.com.tr


 
Kurumsal Firmalar Commedya İnternet Reklamcılığı
 
Hakkımızda

Biz Kimiz, Ne Yapıyoruz!

ADC Interactive, dijital iletişim ve web teknolojileri alanında hizmet veren bir çözüm merkezidir. Konusunda deneyimli ve genç kadromuzla, kurumsal stratejilere uygun interaktif pazarlama faaliyetleri yürütmekteyiz... Kurumsal web sitesi, Kampanya web sitesi, Online Alışveriş, Intranet ve Extranet projeleri, Bayilik projeleri, E-bülten çözümleri, İçerik Yönetim Sistemi ve Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerimiz arasında öne çıkan başlıklar...

Neden ADC?

Çalışma metodolojimizde, danışmanlıkla başlayan hizmet süreci, müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre; strateji oluşturma, yaratıcı süreç, grafik tasarım, yazılım geliştirme ve raporlama gibi adımların bir bölümünün ya da tamamını içererek vücut buluyor!

Her müşterinin özel ve kendine özgü olduğundan hareket ederek, onlara özel ve farklı çözümler sunuyoruz! Bunları yaparken de kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz, bizi benzerlerimizden ayıran da bu empatik yaklaşım...

Çalışma Metodolojimiz

Analiz Müşteri İhityaçlarını Belirle
   
Araştırma Rakipler - Pazar - Hedef Kitle vs.
   
Çözüm
(+) Değer Sağlayacak Farklılık
   
Uygulama
  Proje Planlama ve Uygulama
   
Faz 1
 
Tasarım
 
Faz 2
 
Yazılım
 
Faz 3
 
Yayın
 
Sonuçlar
Geri Bildirimler